Zavřít

Doplňky na chopper - Chopper shop 

There is 1 product.

Kategorie

Nové produkty

Doplňky na chopper - Chopper shop

POZOR!! OTEVŘELI JSME KAMENNÝ CHOPPER SHOP NA ADRESE SPY 67, 549 01, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ. ZDE MÁME SKLADEM PADACÍ RÁMY, OPĚRKY, BUNDY A VESTY NA CHOPPER A KOMPLETNÍ DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ NA CHOPPER. Chopper shop s doplňky a příslušenstvím na chopper a cruiser. Každý motorkář je originál a rád si svou motorku vyzdobí po svém. V našem obchodě nakoupíš online stylové chromované doplňky na chopper, které odliší Tvou mašinu od ostatních. Nabízíme přední i zadní padací rámy na chopper a cruiser, přídavné rampy světel, chromované kryty chladičů, opěrky, rámečky blatníků a SPZ, podpěry pod moto brašny, přepákování a další doplňky na motorku. Pro cestovatelsky založené motorkáře nabízíme širokou škálu zavazadel na motorku, kvalitní ručně šité moto brašny, kufry a další. Více o zavazadlech na chopper najdeš v kategorii Zavazadla na motorku.

Podkategorie

 • Padací rámy na chopper moto

  Padací rám na motorku je velice rozumná investice pro každého motorkáře. Ochrání jezdce, motorku i spolujezdce, když dojde k nejhoršímu. Motorkáři jsou na silnicích ohrožený druh a proto investici do padacího rámu velice doporučujeme, stejně jako koupi kvalitní helmy a oblečení na motorku. Ideální je kombinace předního a zadního padacího rámu, které nabízíme na většinu metrických chopperů a cruiserů. Ta ochrání při pádu jezdce, spolujezdce a navíc zabrání velkým škodám na motocyklu. Pokud opravdu k pádu dojde, investice do padacích rámů se mnohonásobně vrátí na majetku i zdraví motorkáře. Padací rám na motorce navíc dobře vypadá a dají se na něj namontovat předkopy pro pohodlnou jízdu. Nabízíme také padací rám s předkopy na většinu chopperů a cruiserů. Ty jsou vyrobeny z nerezu a v případě pádu se dá padací rám opět rozleštit, na rozdíl od chromovaného padacího rámu. Jsme výhradními dovozci holandského výrobce EMP s 30 letou tradicí, proto u nás koupíš třeba masivní padací rám Top line o průměru 35mm za super cenu.

 • Opěrky na chopper a cruiser moto

  Opěrky na chopper a cruiser nabízíme od 5 výrobců a výběr máme široký. Podle výrobce je také možnost vybrat si různé zadní kryty, typy polštáře a nosiče. Nejvíce variability a nejširší výběr v tomto směru nabízejí motocyklové opěrky od holandského výrobce EMP. Dále nabízíme moto opěrky Fehling, Highway Hawk, Givi a Roadstyler. Všechy opěrky jsou přehledně roztříděny podle značky a typu motocyklu.

  Opěrky na motocykly od holandského výrobce EMP se vyrábějí v tolika verzích, že dovolují motorkářům sestavení opěrky na míru. Vybrat si tam můžete nejen tvar těla opěrky a zadní kryt, ale také například typ polštáře. Spodní část opěrky také slouží po odejmutí vrchní části jako základna pro madlo spolujezdce, můžete tak mít dva v jednom a měnit dle potřeby. Všechny opěrky na motorku lze doplnit některým ze 7 typů nosiče. Základní rozdělení moto opěrek EMP.

  BASIC - Opěrka klasického tvaru, vyrobena z oceli 20x8mm, má zakulacené hrany. Boční hrazdy může spolujezdec za jízdy použít jako držadlo. Možnost přidání zadního rytu a polštáře. Jediná z nabídky neslouží zároveň jako základna pro opěrku.

  BASIC PLUS - Opěrka Basic spojená navíc s nosičem. Je možné odejmout vrchní část opěrky a výrazně tak zvětšit plochu na zavazadla.

  De Luxe - Vrchní část opěrky má stejný tvar jako Basic, spodní část je univerzální držák pro madlo, či nosič. Možnost montáže zadního krytu a výběr polštáře. Modely s číslem 2 v závorce jsou pouze s velkým polštářem.

  De Luxe VKT - Hranaté opěrky, možnost výběru z 8 zadních krytů a 3 polštářů

  De Luxe Low - Nízké opěrky na motorku, dodávané se zadním krytem

 • Nosiče na chopper
  Nosiče na motocykly chopper dělíme na nosiče na opěrku, nosiče místo sedla spolujezdce a nosiče za sedlo spolujezdce.
 • Podpěry pod moto brašny

  Podpěry pod brašny na motorku nabízíme ve dvou variantách, s podporou a bez podpory. Pod malé moto brašny stačí použít podpěry bez spodní podpory. Pro střední, velké a hodně nakládané moto brašny doporučujeme použít podpěry s podporou do stran. Na to se posadí dno moto brašen a ulehčí tak spojovacím pásům.

 • Rampy přídavných světel
  Rampy přídavných světel na motocykly Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki Rampy přídavných světel učiní z vašeho choppera i jiného typu motorky skutečný klenot. Nabízíme tyto nástavby vhodné pro tuning, ale také pro běžné použití. Vybírat můžete z rovných i různě deformovaných tvarů, kdy základem pevnosti jsou kvalitní kovové slitiny.
 • Přídavná světla na moto
  Přídavná světla na motocykly Přídavná světla pro motocykly jsou nejen doplněním stylu či tuningem, ale samozřejmě také funkčním prvkem, který pomůže intenzitě svícení. Již se nebudete muset obávat viditelnosti na svém silném stroji ve velké tmě a při větších rychlostech. I vy budete lépe viděni.
 • Řiditka chopper
  Řiditka chopper
 • Plexi na chopper

  Plexiskla na chopper/cruiser Plexisklo na motorce chopper či cruiser je originálním doplněním stylu, které navíc pomůže při ochraně proti klimatickým nepříjemnostem. Zpříjemněte a zkvalitněte svou jízdu na silné motorce s pomocí této kategorii, kde najdete plexi různých velikostí a na různé typy motorek.

 • Snížení stupaček chopper
  Snížení stupaček spolujezdce nabízíme pro většinu motocyklů Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki a Triumph. Malá věc, ale velká vychytávka pro pohodlnou jízdu, jelikož zajišťuje spolujezdci pohodlnější posez. Snížení stupaček dodáváme v chromu a v černé barvě. Snížení stupaček je o 90-120mm, dle typu motocyklu. Jednoduchá a rychlá montáž, atraktivní vzhled. Cena 2490-2990,- dle typu motocyklu.
 • Rukojeti na chopper
  Gripy na chopper
 • Kožené doplňky na chopper
  Kožené doplňky na motorku. Naše kožené doplňky na motorky chopper, cruiser, vám dodají ten pravý motorkářský styl. Kůže k motocyklům silných kubatur nesporně patří, navíc dodá drsný vzhled i křehkým dámám. Zvolte si u nás třeba jako dárek třásně na páčky, kůži na nádrž, kožené držáky nápojů, či jiný zdobný, funkční a odolný prvek motocyklu.
 • Kožené pásy na nádrž
  Kožené pásy na nádrž motocyklu Kožené pásy na nádrž motocyklu vypadají opravdu skvěle. Dovolte si také tento styl a doplňte svůj celkový kožený outfit. O tom, že se tyto doplňky hodí výtečně především na chopper a silnější pohodové stroje, svědčí samotné tvarové provedení a vlastně i design.
 • Sošky na blatník
  Sošky na blatník Sošky na blatník jsou tak krásně zdobné, že učiní z vašeho motocyklu úplně nový stroj. Vdechnete mu duši a rozhodně ho oživíte. Zvolte si v této kategorii symbol, emblém, znak či ztvárnění určité postavy, vyberte tu správnou sošku na blatník vašeho choppera či cruizera.
 • Víčka na nádobky
  Víčka na nádobky spojky a brzdy pro choppery.
 • Kryty chladičů a přední kryty na motorku

  Kryty chladičů na motocykly Honda, Yamaha, Suzuki a Kawasaki Kryty chladičů na motorku poslouží výborně jako krycí designový prvek, ale samozřejmě mají i svou funkci. Zvolte si u nás kryty chladičů na chopper, vhodné pro motocykly těch nejproslulejších značek, jako je Honda, Suzuki nebo Kawasaki.

 • Hodiny, otáčkoměry, tachometry
  Hodiny, otáčkoměry, tachometry V této kategorii naleznou i ti nejzkušenější motorkáři vhodné a výhodné komponenty pro měření a ukazování některých důležitých hodnot. Vyberte kvalitní tachometry, hodiny či otáčkoměry pro choppery a cruizery, na kterých trávíte tolik krásných a adrenalinových chvil.
 • Rámečky blatníků na motorku
  Rámečky blatníků na motocykly Honda, Yamaha, Suzuki a Kawasaki Rámečky blatníků na motorku jsou sice poměrně nenápadnou, přesto velmi důležitou součástí motocyklů. Pokud i vy vlastníte silný stroj chopper, vyberete si u nás jistě správně. V této sekci nechybí rámečky blatníků na motorky Honda, Kawasaki či Suzuki.
 • Rámečky SPZ
  Rámečky na SPZ motocyklu Rámečky na SPZ pro motocykly chopper i jiné typy motorek, jsou důležitou součástí především pro ty, kdo mají rádi dekor. Nabízíme dekorativní SPZ rámečky na motorky těch nejoblíbenějších značek, vhodné pro různé typy konstrukcí. Ozdobné rámečky na motocykl vás budou bavit.
 • Ozdoby a doplňky na chopper
  Ozdoby a doplňky na chopper
 • Chromované kryty na moto
  Chromované kryty na motocykly. Chromované kryty jsou krásným doplňkem na choppera i na jiný druh motorky a mezi motorkáři patří k velmi oblíbeným. Pokud chcete, aby se i vaše motorka krásně leskla a sháníte chromované kryty, v této sekci si přijdete nesporně na své.
 • Klaksony a krytky
  Klaksony a krytky
 • Přepákování/předkopy na chopper

  Naše kvalitní přepákování na chopper dodá Tvé mašině super vzhled a učiní každý výlet pohodlnějším. Předkopy nabízíme na většinu běžných chopperů a cruiserů značek Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki a Harley-Davidson.

 • Sedla na chopper
  Sedla na chopper
 • Plotny na motocykl
  Plotny na motocykl
 • Madlo spolujezdce chopper
  Chromovaná madla spolujezdce pro chopper a cruiser
 • Výfuky na chopper
  Výfuky na chopper
 • Nášivky
  Nášivky
 • Přední masky - Batwings

  Přední masky na choppery jsou známé zejméma z motocyklů Harley-Davidson, ale nyní je nabízíme i na většinu metrických chopperů a cruiserů. K objednání v černém a čirém provedení.

Zobrazuji 1 - 1 z 1 produktu
Product successfully added to the product comparison!