Zavřít

Zadní tuning blatníky na moto  

There are no products in this category.

Kategorie

Nové produkty

Zadní tuning blatníky na moto

Zadní tuning blatníky na motocykly Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Triumph, BMW. Dodají tvojí motorce super vzhled. Vybrat si můžeš z několika barevných kombinací a zvolit stříbrnou, nebo zlatou mřížku. Pasuje bez jakýchkoliv úprav, vše co potřebuješ je součástí balení. Kvalitní zpracování, oblé hrany. Posi-Flex uchycení (ocelová pouzdra s gumovou výplní) tlumí vibrace a zabraňuje prasknutí. Může být dovybaven přídavným brzdovým světlem. Blatníky nejsou nalakované!

Podkategorie

 • Tuning blatníky Honda
  Tuning blatníky na motocykly Honda. Dodají tvé mašině super vzhled. Vyrobeny z tvrzeného plastu. Na některé motocykly jsou vyráběny v kombinaci s krytem řetězu.
 • Tuning blatníky Yamaha
  Tuning blatníky na motocykly Yamaha. Dodají tvé mašině super vzhled. Vyrobeny z tvrzeného plastu. Na některé motocykly jsou vyráběny v kombinaci s krytem řetězu.
 • Tuning blatníky Triumph
  Tuning blatníky na motocykly Triumph. Dodají tvé mašině super vzhled. Vyrobeny z tvrzeného plastu. Na některé motocykly jsou vyráběny v kombinaci s krytem řetězu.
 • Tuning blatníky Ducati
  Tuning blatníky na motocykly Ducati. Dodají tvé mašině super vzhled. Vyrobeny z tvrzeného plastu. Na některé motocykly jsou vyráběny v kombinaci s krytem řetězu.
 • Tuning blatníky Suzuki
  Tuning blatníky na motocykly Suzuki. Dodají tvé mašině super vzhled. Vyrobeny z tvrzeného plastu. Na některé motocykly jsou vyráběny v kombinaci s krytem řetězu.
 • Tuning blatníky Kawasaki
  Tuning blatníky na motocykly Kawasaki. Dodají tvé mašině super vzhled. Vyrobeny z tvrzeného plastu. Na některé motocykly jsou vyráběny v kombinaci s krytem řetězu.
 • Tuning blatníky BMW
  Tuning zadní blatníky na motocykly BMW. Dodají tvé mašině super vzhled. Vyrobeny z tvrzeného plastu. Na některé motocykly jsou vyráběny v kombinaci s krytem řetězu.
Product successfully added to the product comparison!