Zavřít

Moto oblečení, rukavice a boty 
There are no products in this category.

Kategorie

Nové produkty

Moto oblečení, rukavice a boty

Kvalitní moto oblečení má zásadní vliv na pohodlnou a bezpečnou jízdu na motorce.
Na tvém kompletu záleží, v jaké náladě se budeš z projížďky vracet.
Motto: není špatné počasí, pouze špatné oblečení.
Výběru vhodného moto oblečení věnuj tedy dostatek času, porovnávej a ptej se.

Věříme, že naše nabídka oblečení na motorku je dost široká a vybere si z ní každý motorkář.

Podkategorie

 • Kalhoty na motorku
  Kalhoty na motorku. Textilní, kožené, kevlarové jeansy i kalhoty na chopper. Vybere si každý motorkář.
 • Bundy na motorku
  Bundy na motorku v naší nabídce jsou rozděleny na moto bundy kožené, textilní a bundy na chopper a cruiser. Najdeš zde moto bundy od různých výrobců v různých cenových skupinách, vybere si každý motorkář, bez rozdílu stylu.
 • Rukavice na motorku
  Kvalitní moto rukavice jsou nedílnou součástí výstroje každého motorkáře. Chrání nejen před zimou a deštěm, ale při pádu chrání tvou kůži, klouby a kosti. Proto nepodceňuj jejich výběr a používej je i se svým spolujezdcem při každé jízdě.
 • Boty na motorku
  Chce to klid a nohy v teple, to věděl už Švejk. Na motorce to platí dvojnásob, navíc je to i důležitá ochrana při jízdě na motorce. Proto když vybíráš boty na motorku, vybírej pečlivě. Lepší je si připlatit pětistovku, než pak jezdit několik sezon naštvaný. Moto boty v naší nabídce jsou rozděleny na silniční moto boty, cestovní, boty na motokros a boty na chopper. Věříme, že si z naší nabídky vybere ty pravé každý motorkář. Pokud se sekneš při výběru s velikostí, není problém, vyměníme.
 • Kožené vesty na motorku
  Kožená vesta na motorku je poznávacím znamením nejednoho motorkáře. V zimě si na ní našívají nášivky a těší se na sezonu. Kvalitní vesta tak provází motorkáře třeba půl života a najezdí s ním desetitisíce kilometrů. Kožené vesty na motorku umíme vyrobit i na míru. Omrkni i bestseller v této kategorii, vestu s embosovaným logem live to ride na zádech
 • Nepromoky na motorku
  Nepromokavé oblečení na motorku. Kolikrát jsem se proklínal, že jsem si ho ještě nekoupil. Když jsem ho koupil, proklínal jsem se, že jsem si ho nevzal s sebou, protože to vypadalo na tak krásný den a z tohohle mráčku přece nemůže pršet. Tohle je věc z moto výbavy, která slibuje za relativně malý peníz hodně muziky, tedy zaručený suchý návrat domů. Přitom nezabere moc místa a dá se vozit stále s sebou. Pro moto cestovatele povinnost!
 • Termoprádlo na motorku
  Termoprádlo na motorku je příjemná věc ve výbavě motorkáře. Zahřeje, zchladí, odvede pot, působí jako mezivrstva mezi kůží a moto oblečením a navíc je příjemné na nošení a dá se využít i při jiných sportech, nebo v zimě. V naší nabídce nalezneš vše od kukly po ribano.
 • MX Dresy
  Dresy na motokros
 • MX Kalhoty
  MX kalhoty jsou kalhoty určené na motokros a především pak na závody. Mohou ale výborně posloužit také amatérským jezdcům. Pokud začínáš s motokrosem, vyber si u nás kalhoty přesně na míru, ve svojí velikosti a také oblíbených barvách. K dokonalému závodění pak už bude jen krůček.
 • MX Brýle
  Brýle na motokros, které se označují také jako MX brýle, nabízí dokonalou ochranu zraku, usnadní závodění v náročnějších terénech a v horších klimatických podmínkách. Tato pomůcka se stala v podstatě nutností a pro závodníky povinnou výbavou. Lepší bláto na brýlích, než v oku.
Product successfully added to the product comparison!