Zavřít

Helmy na motorku 

There are no products in this category.

Kategorie

Helmy na motorku

Helma na motorku je nejdůležitější součástí moto výstroje, když dojde k nejhoršímu. Při výběru moto přilby doporučujeme vždy koupit to nejlepší, co si můžeš dovolit.
Raději počkej s laďákem a měj svou hlavu opravdu v bezpečí.
Dražší motorkářské helmy z kompozitových materiálů nenabízí jen větší bezpečnost, ale také zvýšený komfort, menší hlučnost, váhu apod.
Zároveň ale neplatí pravidlo, že čím dražší helma, tím bezpečnější.
Při výběru tedy doporučujeme nekoukat jen na design a projít si seriózní testy, například anglický SHARP TEST.
Ze zkušenosti víme, že pokud nemáte opravdu atypický tvar hlavy a správně si změříte obvod, můžete bez obav kupovat i přes internet. Měníme cca jednu z deseti prodaných.

Podkategorie

 • Integrální helmy na moto
  Integrální helmy z naší nabídky na první pohled zaujmou svým designem. Na ten klademe veliký důraz a našim zákazníkům ze světa rychlých kol se snažíme dodat nejvyšší kvalitu, spojenou s propracovanými designy, které jsou navíc originální. Homologace je samozřejmostí.
 • Vyklápěcí helmy na moto
  Vyklápěcí helmy jsou v současnosti ve velké oblibě mezi mnoha motorkáři. U nás si můžeš vybrat tento nezbytný bezpečnostní doplněk v krásných moderních designech. Záleží jen na Tobě, jestli zvolíte agresivnější vzhled nebo spíše pohodový aerodynamický outfit přilby.
 • Otevřené helmy na moto
  Nabízíme rovněž otevřené helmy na motorku, které dodají dostatek svěžího vzduchu, a které umožní vychutnat si jízdu na maximum. Jejich velkou výhodou je omezení pocení a zapaření, ale nejsou příliš vhodné na opravdu rychlé stroje. Jako doplněk k přilbě můžeš zakoupit také samostatnou masku.
 • Helmy na motokros a enduro
  Helmy na motokros a enduro jsou zcela o něčem jiném, než pokud hovoříme o silničních motocyklech. Vyber si u nás dokonalou motokrosovou přilbu, která Ti bude sloužit dlouhá léta a ochrání Tě před nepříjemným zraněním. Helmy v nabídce mají styl, jsou vždy originální svým designem.
 • Chopper helmy otevřené - Kokosky
  Pokud jsi vyznavačem jízdy na poklidném chopperu, budeš se v této kategorii cítit jako ryba ve vodě. Nabízíme zde kvalitní a stylové helmy na chopper v otevřeném provedení. Umožní vám vychutnat si maximálně jízdu krajinou, dovolují velký rozhled a také disponují nízkou váhou. Přitom se řadí k hlavním bezpečnostním prvkům na motorce.
 • Příslušenství k helmám

  Příslušenství na helmy na motorku

Product successfully added to the product comparison!