Zavřít

Zavazadla na motorku 

There are no products in this category.

Kategorie

Nové produkty

Zavazadla na motorku

Naše nabídka moto zavazadel je dostatečně široká, aby si v ní každý motorkář našel to své. Svou motorku u nás vybavíš na cestu od obalu na GPS až po celou soupravu moto kufrů. Pro motorkáře vyznávající pohodovou jízdu na chopperu nabízíme kvalitní ručně šité kožené brašny na motorku, zadní kufry, válce a rolky na řidítka. Moto brašny umíme vyrobit i na zakázku, v barevném provedení dle Tvého přání. Pod motobrašny samozřejmě dodáváme také podpěry. Pro pohodlné cestování nabízíme textilní moto brašny, tankvaky a tailbagy známých výrobců Givi, SW-Motech a Richa, hliníkové i plastové kufry, batohy a ledvinky. Novinkou v nabídce jsou pevné kufry na chopper a cruiser. Život je krátký, na nic nečekej, sbal se a jeď!

Podkategorie

 • Kožené boční moto brašny
  Motorkáři vyznávající styl chopper a cruiser oceňují naši širokou nabídku moto zavazadel. V našem obchodě nakoupíš kvalitní ručně šité kožené moto brašny, kufry na motorku a kožené rolky všech velikostí, ale také potřebné příslušenství, jako například podpěry pod moto brašny. Pod malé moto brašny stačí podpěry bez spodní podpory. Pro střední, velké a hodně nakládané moto brašny doporučujeme použít podpěry s podporou do stran. Na to se posadí dno moto brašen a ulehčí tak spojovacím pásům.
 • Kožené zadní kufry na motorku
  Kožené zadní kufry na motorku. Stylové, praktické, kvalitní. Moto kufry z naší nabídky si může každý motorkář sladit přesně ke své mašině. Je možno je vyrobit s nýty i bez nýtů, s třásněmi i bez a některé je možno také opatřit zámkem. Na výběr jsou moto kufry z pravé i technické kůže. Pokud by sis přesto nevybral, nabízíme možnost nechat si vyrobit kufr na svoji motorku na zakázku. V nabídce máme i široký výběr opěrek a nosičů, na které se kufry přidělávají.
 • Rolky na motorku

  Kožené rolky na motorku. Naše moto rolky jsou vyrobeny z prvotřídní kůže a drží svůj tvar i po letech.

 • Textilní moto brašny
  Textilní moto brašny, tailbagy a tankvaky nabízejí rychlou a pohodlnou cestu k rozšíření zavazadlového prostoru. Většina motorek má tuto možnost velice omezenou a tak se při svých cestách bez těchto zavazadel na motorku téměř neobejdeš. Například připnutí a odepnutí tankvaku na víčko nádrže je jen otázkou vteřin, téměř to samé platí pro uchycení zadní brašny na nosič, nebo sedlo spolujezdce. U nás online nakoupíš zavazadla na motorku od firem Givi, SW Motech a Richa. Ke všem nabízíme také potřebné příslušenství pro montáž a pod boční moto brašny máme i podpěry.
 • Tankvaky na motorku
  Tankvaky na motorku nabízíme od různých výrobců, např. Givi, SW-Motech a Richa. Rozděleny jsou do kategorií dle způsobu uchycení na magentické tankvaky, tankvaky na víčko nádrže a klasické popruhové tankvaky. Nabídka je dost široká, aby si v ní každý motorkář vybral správné zavazadlo na svou motorku.
 • Tailbagy - zadní moto brašny
  Tailbagy - zadní brašny na motorku
 • Batohy, ledvinky, picí vaky na moto
  Batohy, ledvinky a picí vaky na motorku
 • Kufry SW motech
  Kufry SW motech na motorku
 • Obaly na GPS
  Obaly na GPS
 • Tašky SW-Motech Dakar
  Tašky SW-Motech Dakar
 • Harley-Davidson brašny na rám
  Harley-Davidson brašny na rám
 • Pevné moto kufry na chopper

  Plastové ABS kufry na většinu chopperů a cruiserů Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki. Dodávány s montážní sadou. Tyto moto kufry mají zabudovaná světla a jsou opatřeny zámky. Jednoduchá montáž, super vzhled. Tyto pevné moto kufry nabízíme jsou skvělou alternativou ke koženým brašnám. Nejen, že na motorce skvěle vypadají, ale jsou i praktické a bezpečnější.

 • Legend Gear retro moto brašny
  Legend Gear retro moto brašny
 • Moto kufry

  Kufry na motorku horní i boční

 • Příslušenství

  Příslušenství k zavazadlům na motorku

Product successfully added to the product comparison!