Zavřít

Kategorie

Nové produkty

Motorkáři, kteří v našem obchodě nejčastěji nakupují, by se dali shrnout do těchto hlavních skupin:

Okruhový střelec a pirát silnic
Jeho revírem je závodní okruh, jeho tempo je vražedné. Jeho protivníkem jsou šikany, esíčka, policejní radary a rychlostní kamery.
Týpek, který každou volnou chvilku brousí koleny o zem na svém oblíbeném závodním okruhu, nebo známé silnici a snaží se srazit
další vteřiny a desetiny ze svého rekordního času. Kochání mu nic neříká, na svět se nejraději dívá téměř vleže a obrušuje si při tom kolena i lotky o asfalt za řevu vysokootáčkového motoru, který je mu rajskou hudbou. Motorkář, pro kterého je rychlost a adrenalin vším.
Co pro něj máme? Tady můžeme doporučit zejména dva druhy zboží. Jelikož jeho koníček je trochu nebezpečný, měl by se pořádně chránit.
Kvalitní kožená kombinéza na motorku, ať už jedno, nebo dvoudílná - to je naprostý základ. Kožené kombinézy Alpinestars a Dainese jsou lídry na trhu.
Samozřejmě stejně nezbytné jsou pořádné moto boty se slidery, kvalitní kožené rukavice na motorku a chránič páteře. Helma je samozřejmost, doporučujeme nešetřit a koupit pořádnou kompozitovou.
Druhá doporučená kategorie není přímo pro něho, ale pro jeho stroj a sice sekce moto tuning. Tady si každý motorkář má možnost upravit svůj stroj k obrazu svému a zároveň snížit jeho hmotnost, například našimi karbonovými moto doplňky, tuning blatníky, karbonovými kryty řetězu a dalšími moto doplňky.

Výletník/Cestovatel
Výletník sbalí brašny, někdy i pěknou kočku, sedne na mašinu a vyrazí, většinou pokaždé jinam. Nikam moc nespěchá, jede se podívat na různá zajímavá místa, podle hesla "cesta je cíl". Rád se pokochá pěkným výhledem, to ale neznamemé, že neumí pořádně zatáhnout za plyn a klopit zatáčky. Rád se podívá i za hranice naší malé země.
Co pro něj máme? Také motorkář typu výletník je na silnici vystaven nebezpečí z řad plechovkářů a nástrah na silnici, proto by měl používat vhodné certifikované chrániče na motorku.
Jeho oblečení na motorku je většinou textilní. Poohlédnout se tedy může zejména po kvalitní nepromokavé moto bundě a kalhotách, ideálně v kombinaci s chrániči. Na cesty určitě přijde vhod i kvalitní termoprádlo a nepromoky. I on si ale může vyladit svoji mašinu k obrazu svému v sekci moto tuning a pořídit si kvalitní příslušenství ke svému koníčku.
A aby se na svou cestu měl do čeho sbalit, je tu naše široká nabídka zavazadel na motorku. Šťastnou cestu.

Chopper/Cruiser jezdec
Už dávno neplatí klišé z amerických filmů, že každý jezdec na chopperu musí mít fousy jak člen ZZ Top, tetování po celém těle, hrubé vystupování a musí smrdět i na fotce. Piloti nablýskaných strojů s hlubokým bublajícím zvukem se rekrutují ze všech typů lidí, takže je těžké je někam jednoduše zařadit. Pod drsnou maskou jsou to však milí lidé, kteří ostatním na silnici rádi pomohou, stejně jako ostatní motorkáři. Co však mají tito motorkáři většinou společné, je jejich touhla odlišit svůj stroj a věšet na něj všechny možné i nemožné doplňky, v duchu hesla "chromu není nikdy dost".
Co pro ně máme? Tak pro tyhle týpky toho máme opravdu hodně. Díky tomu, že jsme výhradní dovozci holandského výrobce EMP, který má třicetiletou tradici ve výrobě doplňků na chopper, je naše nabídka dostatečně široká. Padací rám je základ, nejpopulárnější jsou padací rámy Top line o průměru 35mm.
Dále nabízíme širokou škálu opěrek na chopper, které si můžete takřka sestavit na míru. Klasika na chopperech jsou také přídavná světla na rampách a nesmí chybětkožené moto brašnykožené kufry a rolky.
A protože chromu není nikdy dost, nabízíme různé chromované kryty, kryty chladičů, nosiče na kufrypřepákování a spoustu dalších doplňků na chopper.
Také jsme se nedávno stali partnery firmy Highway Hawk a Fehling, takže tato nabídka se bude neustále rozrůstat.

MX jezdec - vyznavač bahenních lázní
Každá guma by podle něj měla být opatřena alespoň dvoucentimetrovými špalky. Silnice je pro něj to místo, přes které přejíždí do lesa, případně si po ní veze svoji mašinu na vleku na motokrosovou trať. Neřeší žádné nepromokavé oblečení na motorku, chromované doplňky, interkomy a podobné nesmysly a rozhodně to nepřehání s leštěnkou, svou motorku leští hlavně vapkou. Většinu času na motorce tráví ve vzduchu, na jednom kole a v bahně.
Co pro něj máme? Tak třeba kompletní oblečení Acerbis a Oneal, jako MX dresy, kalhoty, rukavice a boty. Dále motokrosové helmy a kompletní chrániče celého těla a dílenské vybavení, jako nabíječky, stojany a na objednávku i kompletní MX plasty.

Toto jsou naši nejčastější zákazníci, nicméně na své si u nás přijdou všichni motorkáři. Přidej se k nim i Ty!


Product successfully added to the product comparison!