Zavřít

Kategorie

Padací rám Yamaha XV 1900 Midnight Star, 32mm

1107

3 290 Kč

Padací rám Yamaha XV 1900 Midnight Star

Více informací

Skladem


14 dnů na vrácení bez udání důvodu

nakupte za 4500 Kč a doprava je ZDARMA

garance záruky po dobu 24 měsíců

bezproblémová výmena


Padací rám je naprosto zásadní doplněk pro tvůj motocykl. Pokud si nevybereš u nás, tak už nikde. Nabízíme padací rámy na více než 40 typů japonských chopperů a cruiserů od několika světových výrobců. Pokud potřebuješ poradit, jestli se hodí padací rám na tvůj motocykl, tak nám neváhej napsat, nebo zavolat.
Padací rám tě ochrání před zraněním a navíc je to cool chromovaný doplněk, na který se dají namontovat předkopy nebo přídavná světla. A navíc, chromu prostě není nikdy dost.

- doplněk, který tě ochrání před rizikem a zabrání obrovským škodám na motorce- prvotřídní pochromovaná
 ocel Ø 32mm
(měď, nikl, chrom)
- skvělá investice - chrání při pádu tebe i motocykl- snadná montáž - vše co k ní potřebuješ je přibaleno, nebo ho     namontuješ do originálních šroubů na motorce

- možno dovybavit předkopy a přídavnými světly

NÁŠ  TIP!
Pokud vybíráš padací rám, tak je ideální kombinace předního a zadního rámu. Motocykl si pak při pádu lehne na bok na rámy a neodře motor. Zadní padací rám navíc ochrání spolujezdce a také brašny, či kufry.

VYUŽIJE NAŠÍ AKCE. KUP PŘEDNÍ+ZADNÍ PADACÍ RÁM A UŠETŘI 500Kč! Nemusíš pro to nic udělat, pokud budeš mít v objednávce přední a zadní rám, odečteme z ní 500Kč!


Product successfully added to the product comparison!