Zavřít

Opěrky na chopper a cruiser moto 

There are no products in this category.

Kategorie

Opěrky na chopper a cruiser moto

Opěrky na chopper a cruiser nabízíme od 5 výrobců a výběr máme široký. Podle výrobce je také možnost vybrat si různé zadní kryty, typy polštáře a nosiče. Nejvíce variability a nejširší výběr v tomto směru nabízejí motocyklové opěrky od holandského výrobce EMP. Dále nabízíme moto opěrky Fehling, Highway Hawk, Givi a Roadstyler. Všechy opěrky jsou přehledně roztříděny podle značky a typu motocyklu.

Opěrky na motocykly od holandského výrobce EMP se vyrábějí v tolika verzích, že dovolují motorkářům sestavení opěrky na míru. Vybrat si tam můžete nejen tvar těla opěrky a zadní kryt, ale také například typ polštáře. Spodní část opěrky také slouží po odejmutí vrchní části jako základna pro madlo spolujezdce, můžete tak mít dva v jednom a měnit dle potřeby. Všechny opěrky na motorku lze doplnit některým ze 7 typů nosiče. Základní rozdělení moto opěrek EMP.

BASIC - Opěrka klasického tvaru, vyrobena z oceli 20x8mm, má zakulacené hrany. Boční hrazdy může spolujezdec za jízdy použít jako držadlo. Možnost přidání zadního rytu a polštáře. Jediná z nabídky neslouží zároveň jako základna pro opěrku.

BASIC PLUS - Opěrka Basic spojená navíc s nosičem. Je možné odejmout vrchní část opěrky a výrazně tak zvětšit plochu na zavazadla.

De Luxe - Vrchní část opěrky má stejný tvar jako Basic, spodní část je univerzální držák pro madlo, či nosič. Možnost montáže zadního krytu a výběr polštáře. Modely s číslem 2 v závorce jsou pouze s velkým polštářem.

De Luxe VKT - Hranaté opěrky, možnost výběru z 8 zadních krytů a 3 polštářů

De Luxe Low - Nízké opěrky na motorku, dodávané se zadním krytem

Podkategorie

Product successfully added to the product comparison!