Zavřít

Padací rámy na chopper moto 

There are no products in this category.

Kategorie

Padací rámy na chopper moto

Padací rám na motorku je velice rozumná investice pro každého motorkáře. Ochrání jezdce, motorku i spolujezdce, když dojde k nejhoršímu. Motorkáři jsou na silnicích ohrožený druh a proto investici do padacího rámu velice doporučujeme, stejně jako koupi kvalitní helmy a oblečení na motorku. Ideální je kombinace předního a zadního padacího rámu, které nabízíme na většinu metrických chopperů a cruiserů. Ta ochrání při pádu jezdce, spolujezdce a navíc zabrání velkým škodám na motocyklu. Pokud opravdu k pádu dojde, investice do padacích rámů se mnohonásobně vrátí na majetku i zdraví motorkáře. Padací rám na motorce navíc dobře vypadá a dají se na něj namontovat předkopy pro pohodlnou jízdu. Nabízíme také padací rám s předkopy na většinu chopperů a cruiserů. Ty jsou vyrobeny z nerezu a v případě pádu se dá padací rám opět rozleštit, na rozdíl od chromovaného padacího rámu. Jsme výhradními dovozci holandského výrobce EMP s 30 letou tradicí, proto u nás koupíš třeba masivní padací rám Top line o průměru 35mm za super cenu.

Podkategorie

 • Honda padací rámy
  Padací rámy na motocykly Honda V této kategorii najdete padací rámy na motocykly Honda v různých velikostech a také v různých provedeních. Vyberte si padací rám, vhodný pro různé kubatury chopperů Honda, tedy od těch slabších, až po nejsilnější stroje.
 • Kawasaki padací rámy
  Padací rámy na motocykly Kawasaki Padací rámy Kawasaki zajistí bezpečnost, ale také pohodlí na více typech tohoto jednostopého vozidla japonské výroby. Máte choppera Kawasaki a přemýšlíte o změně padacího rámu? Pak vám poslouží tato kategorie našeho motoristického e-shopu.
 • Harley-Davidson padací rámy
  Padací rámy na motocykly Harley-Davidson Padací rámy Harley Davidson jsou velmi dobrou volbou pro majitele motorek, kteří mají rádi jistotu. Padací rám je jednak bezpečnostním prvkem, ale také dotváří celkový styl motocyklu. Zaměřte se na kvalitu a vyberte si v našem motorkářském obchodě tento komponent v ideálním provedení.
 • Yamaha padací rámy
  Padací rámy na motocykly Yamaha Zde najdete padací rámy Yamaha, určené pro více typů těchto motocyklů. Jakou kubaturu máte doma vy? Přemýšlíte o změně designu a také míry bezpečnosti? Třeba bude některý z našich padacích rámů tím pravým pro vaši motorku.
 • Triumph padací rámy
  Padací rámy na motocykly Triumph Motocykly Triumph jsou silnou klasikou, která má stále co říct milovníkům rychlé i pohodové jízdy na motorce. V této kategorii nabízíme padací rámy Triumph pro skutečné motorkáře, se srdcem bijícím právě pro tuto značku.
 • Zadní padací rámy chopper
  Zadní padací rámy na chopper Zadní padací rámy na chopper jsou nezbytným vybavením motorkářů, kteří dávají přednost bezpečné jízdě. Navíc dodají vašemu stroji nezaměnitelný styl a patřičnou robustnost. Vyberte si u nás vhodný padací rám na chopper Suzuki, Yamaha, Honda či jinou legendu mezi značkami.
 • Suzuki padací rámy
  Padací rámy na motocykly Suzuki V této sekci našeho motorkářského e-shopu najdete padací rámy na motorky a choppery Suzuki. Máte doma také rychlou „sůzu“? Zde najdete komfortní padací rámy různých šířek a velikostí, vhodné na rozličné typy motorek Suzuki.
 • Předkopy na padací rám

  Předkopy na padací rámy Tato kategorie nabízí milovníkům motocyklů předkopy, které zkvalitňují komfort při jízdě. Jste milovníkem silných motocyklů, ale také určitého pohodlí? Pak si vyberte dokonalý rozměr a provedení předkopu na padací rám.

Product successfully added to the product comparison!